O mně

Splňte si sen o štíhlém a zdravém těle

Jsem Veronika – osobní trenérka a výživový poradce. Sport a pohyb ke mně patří už od dětství a provází mě celý život. Poté co jsem se stala maminkou, začala jsem se více zabývat zdravým a funkčním pohybem a vhodnou stravou. V této oblasti se snažím neustále vzdělávat a rozšiřovat obzory, abych i svým klientům poskytla tu nejlepší službu.

Aktuálně vedu individuální i skupinové lekce. Svoje klienty učím základům zdravého a funkčního pohybu tak, aby z lekcí odcházeli plní endorfinu a dobré nálady. Baví mě učit a předávat dál to, co umím, baví mě spokojený klient, který dosahuje svých cílů.

A protože pohyb a strava spolu neodmyslitelně souvisí, nabízím výživový koučink a jídelníčky na míru. Naučím vás, jak jíst, abyste byli štíhlí a zároveň plní energie – bez diet a bez hladovění.

Cílem mé práce je vysvětlit vám principy zdravého pohybu a zdravého stravování. Dovést vás k samostatnosti a jistotě v jídle i v pohybových aktivitách.

Neslibuji zázraky na počkání – ale provedu vás cestou úspěšně k vašemu cíli.

Certifikáty

Svému vzdělávání se neustále věnuji. Je to způsob, jak být o krok kupředu. Svoje služby postupně rozšiřuji. V nedávné době jsem přidala lekce jógy, o které je velký zájem.

Sport mě baví